לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503 0507228181 רוז'נסקי 10 ראשון לציון

א.מ.מ מוטורס הוקמה בשנת 1982 על-ידי אשר ומישל מלכא.

במשך 36 שנות פעילותם בענף הרכב א.מ.מ מוטורס התמקצעו בידע רב ובמתן פתרונות שינוע לאלפי לקוחות מרוצים בארץ.

ניסיונה המקצועי של הסוכנות לאורך השנים, צמיחתה וגדילתה הפכו את החברה לבעלת חזון והובלת דרך בענף הרכב, לקוחותינו נהנים ממוניטין איכות ושירות המניעים אותם להפוך ללקוחות קבועים.

אחוז גדול מאד ממחזור המכירות של א.מ.מ מוטורס כיום מבוסס על לקוחות חוזרים אשר קיבלו חווית רכישה ראשוני אמין איכותי ומקצועי, זאת וניסיון רב השנים של פעילותינו בענף הפכו את א.מ.מ לאחת מסוכנויות הרכב הותיקות והטובות ביותר הארץ.

תחום התמחותנו לאורך השנים הוא רכבי יוקרה אך ב-15 שנים האחרונות קיימת בא.מ.מ מוטורס מחלקה המתעסקת במכירת כל סוגי הרכבים, כל המותגים וכל היצרנים בארץ ובעולם וכך בעצם כל לקוח כיום יכול לרכוש אצלנו רכב וליהנות ממצע השפע של מגוון רכבים איכותיים אשר נבחרו בקפידה רבה ומוצעים אצלנו למכירה.

לקוחותינו זוכים לשירות מקיף בכל נושא הקשור בעולם הרכב והדגש העיקרי בסוכנות מבוסס על אמינות ואיכות יחד עם שירות כל זה מוביל את א.מ.מ מוטורס לחברה בעלת חזון אשר מבינה את חשיבות האמינות ומבססת את פעילותה סביב נושא זה כערך עליון.

רמת המומחיות שהסוכנות צברה לאורך שנות פעילותה מקנה לנו הכרה ברובדים המקצועיים ביותר הקשורים ברכבים ואנו מלווים כל תהליך נדרש  ע"י אנשי השירות והספקים הטובים ביותר בעולם הרכב.

הצלחתנו נובעת מחידושים והתאמת הסוכנות לשוק הרכב המשתנה בארץ, מתחילת פעילות הסוכנות ועד היום א.מ.מ מוטורס רווה חידושים לאורך השנים ונצמדת לצורך העיקרי של לקוח הקצה.

יחס אישי והענקת פתרונות מתאימים לכל מטרה של כל לקוח המבקר אצלנו בסוכנות הופך כל לקוח לבעל חשיבות בעיני אנשי המכירות שלנו וכך כל עסקה מתנהלת בגובה העיניים ונוצרת מערכת יחסים חברית הנותנת את תחושת הביטחון לבחירה הנכונה של קניית רכב בא.מ.מ מוטורס.

ביקורכם באתר הבית שלנו ילמד אתכם על הצע המלאי הקיים בסוכנות ועל פתרונות מגוונים שאנו מציעים לכל לקוח והדרך הקלה לרכישת רכבים דרכינו ע"י מתן פתרונות מימון בתנאים הטובים ביותר הקיימים כיום.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר טלפוני או באמצעות מייל לכל שאלה ו/או בירור ולהצטרף לפייסבוק העסקי של א.מ.מ מוטורס וליהנות מחדשות, מבצעים ותכנים חדשניים בענף.

נשמח לראותכם אצלנו בסוכנות – אשר ומישל מלכא א.מ.מ  מוטורס.