לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
טרייד אין בבת ים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על טרייד אין בבת ים? הגעת למקום הנכון!

המשך לסדרת הכתבות לביצוע עסקה נכונה

זוהי כתבה רביעית בסדרת כתבות על טרייד אין ומימון. כעת נציג, הלוואה בתשלום חודשי קבוע והמלצות, שיקרבו אותך אל הרכב המשודרג.

מה זה בעצם תשלום חודשי קבוע?

הלוואה בתשלום חודשי קבוע - היא הדרך לקנות רכב בתשלומים קבועים אחת לחודש. רכב הוא מוצר צריכה ולא השקעה, קניית בתשלומים היא מעין תעודת ביטוח לירידת הערך של הרכב, כמו כן בעת מכירת הרכב, חלק מהסכום המשולם לקנייתו מוחזר למוכר. כאשר הריבית נמוכה, עסקת תשלומים היא עסקה משתלמת, אולם כיוון שמקור ההלוואה היא מגוף מימוני חוץ בנקאי, הריבית תהיה גבוהה יותר ממסלולי הבנקים. קיים מימון ל 5 שנים, תשלום חודשי עם סכום קבוע, למשל לקוח לווה 60,000 ש"ח לקניית רכב, במשך 60 חודשים ישלם 1,000 ש"ח , כסכום קבוע. ללא צורך במקדמות ומפרעות בתום התקופה.

המלצות סויכום סדרת הכתבות על טרייד אין

בתום 3 כתבות, סקרנו את סוגי ההלאות השונים: טרייד אין, הלוואה בנקית, הלוואה חוץ בנקאית, הלוואת בלון ותשלום חודשי קבוע. האם יש פתרון חד משמעי? למעשה לא, כיוון שהפיתרון המימוני לרכישת רכב טרייד אין בבת ים למשל, מותנה בכמה משתנים: ראשית, ההון העצמי עימו אתה מגיע לקניה, ככל שתגיע עם מימון אישי גבוה יותר, כך עדיף לך להשלים את הקניה במסלול הלוואה סולידי עם ריבית קבועה, כמו לקחת הלוואה בנקאית לרכישת רכב או לכל מטרה. שנית, כדאי לבחון את הצעות המימון הקיימות בשוק, הן אם כהשתייכות לקבוצות מסויימות, גופים מסויימים, והן בסוכנות המכירה, שיתכן, ומציעה לך מסלול נח, עם אופציה להמשך. על כל פנים, תמיד כדאי לשמור על פתיחות ולהתייעץ עם כלכלן או רואה חשבון. טרייד אין ניתן לבצע בסוכנות הרכב A.M.M מוטורס, המציעה טרייד אין בבת ים עם מסלולי מימון ורכישה, היצע רכבים רחב ושירות אדיב ומקצועי. אנו מזמינים אתכם להתרשם מאתר האינטרנט שלנו ואתר הפייסבוק: https://www.facebook.com/Ammmotors/ . התקשרו אלינו: 03-5592503 להצעת טרייד אין בבת ים.