לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
טרייד אין רכבים בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על טרייד אין רכבים בחולון? הגעתם למקום הנכון!

חלק שני למדריך- חלון הזמנים לרכישת רכב

בחלק הראשון של המדריך- חלון הזמנים לרכישת רכב, ציינו את חשיבות התקציב ומתי קיימות הזדמנויות בשוק, כעת נשוחח על כיצד והיכן לבצע את העסקה

לנהוג באחריות מה נדרש ממך בטרם רכישת רכב חדש?- חלק שני

כיצד לבצע את עסקת הקניה? עסקת רכישת רכב חדש, מתייחסת גם למצב הקיים, שכן במידה ובבעלותך לא קיים רכב, ניתן לבצע את העסקה בכל מקום, מול מוכר פרטי, מגרש מכוניות, סוכנות רכבים, אולם תצוגה של היבואן, מגרש של חברת ליסינג. אולם במידה וקיים רכב ברשותך, ויש צורך להחליפו ברכב אחר, ניתן לאחד את שלב המכירה ושלב הקניה, וזאת באמצעות החלפת הרכב , כלומר ביצוע טרייד אין. בעבור רכבך, תינתן הצעה, שתתחשב בכמה פרמטרים, כגון: מד האוץ של הרכב, המצב המכני והמצב הקוסמטי של הרכב, מומלץ לגשת לכמה גורמים, ולאסוף עד 6 הצעות, ומתוכן לבחור את ההצעה המשתלמת. מומלץ אף בזמן איסוף ההצעות לקבל מספר הצעות מחיר על דגמים, שמעניינים אתכם במגרש או בסוכנות הרכבים. ולבסוף, בחרו! עדיף לא להפריז באיסוף ההצעות, מחשש שלא תוכלו להחליט, ותדחו את עסקת ההחלפה. עדיף לבחור ע"פ צרכים ויכולות.

כיצד ניתן לדעת, שההצעה, שניתנה הוגנת ואמינה?

לשאלה זו שתי תשובות: תשובה ראשונה: מומלץ לפנות לשמאי רכב ולאמוד על ערכו של הרכב. תשובה שניה: להשוות בין ההצעות, שקיבלתם, ולבחור בהצעה של סוכנות הרכבים, שהצעתה והרכב שהציעה נמצא אטרקטיבי על ידכם. אנחנו בא.מ.מ מוטורס, טרייד אין רכבים בחולון, מזמינים אתכם לגשת אלינו ולקבל הצעת מחיר ובנוסף להתרשם ממלאי הרכבים שלנו. התקשרו אלינו 03-5592503 א.מ.מ מוטורס, טרייד אין רכבים בחולון כי טרייד אין רכבים בחולון, עושים אצל המקצוענים.

לסוכנות רכב נוספת כנסו לסוזוקי רחובות סוזוקי ויטארה מחיר