לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
טרייד אין רכבים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על טרייד אין רכבים? הגעתם למקום הנכון!

עולם הרכב לא זה רק תחביב

החל מכוסות טרמיות, כריות מסג', תושבות לטלפונים ניידים, אירגוניות, מצלמות ספורט, וכלה במכשירי מולטימדיה מתקדמים, מטענים למצבר, מאתר מפתחות עם הודעה אישית, ועוד ועוד. כל אלה נועדו להפוך את הרכב שלנו להרבה יותר מכלי שרת המסיע אותנו ממקום למקום. במאמר הבא נתאר כמה פריטים מעניינים להוסיף לרכב שלך!

לקחת את נוחות הנהיגה לקצה

לאחרונה יצא לשוק גימיק מגניב- שפותר בעיה רווחת של : "אני לא זוכר/ת, איפה שמתי את המפתחות שלי"? פשוט גאוני! למי מכם זה לא קרה? עכשיו בעזרת מחזיק מפתחות, שמופעל על ידי שריקה, הודעה בת 10 שניות, "תגלה" לכם, היכן נשכחו המפתחות! בוקר הגיע, הגיע הזמן לצאת לנסיעה, ושוב הרכב לא מניע, ואין כבלים בנמצא, אתם יכולים לקרוא לניידת שירות, לעצור רכב, שיעבור במקרה ( בתקווה, שיעצור) או פשוט להיות עצמאיים בשטח, ולהתחבר למטען למצבר לרכב הנייד שלכם! מטען קטן, שמשאיר את כל הכבלים והתלות ברכב אחר מאחור. לא רק שיטעין את מצבר הרכב שלכם, הוא יטעין כל פריט עם סוללה נטענת. היום, יותר מבעבר, קל להתנייד, קל להסתדר שעות רבות מחוץ לנקודת חשמל או ציוויליזציה, וקל ליהנות מעצמאות גבוהה יותר. ואם כבר להתחדש בגימיקים, אולי הגיע הזמן להתחדש ברכב מתאים.

להתחדש ולהתעדכן, להביא נוחות לחיים שלכם

אנחנו בא.מ.מ מוטורס, טרייד אין רכבים, מציעים לכם רכבים, שיהפכו את החיים שלכם לנוחים וקלים, כאלה , שתרצו לאבזר בגאדז'טים כאלו שתהנו לבלות בהם יום שלם. אז אם יש לכם רכב, ואתם רוצים להתעדכן, התקשרו אלינו 03-5592503 א.מ.מ מוטורס, טרייד אין רכבים. כי טרייד אין רכבים, עושים אצל המקצוענים.