לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על טרייד אין? הגעת למקום הנכון!

הסבר כללי על המושג הרווח

טרייד אין הוא מושג כולל לכל רכישה, שהיא כנגד החלפה, פריט ישן בפריט חדש, אומנם מושג זה מזוהה עם עולם הרכב, חרף זאת ניתן לפגוש אותו גם בהחלפת מוצרי חשמל, ריהוט, שעונים ועוד. הצעת החלפה או טרייד אין, מטרתה להקל על הלקוח במימון השדרוג ולקרב אותו מהר יותר אל רכישה.

מדוע להתקדם לעסקה בעולם הרכב?

ברוב המקרים קניית רכב חדש היא פעולה נוספת למכירת רכב, שהיה בשימושך. שתי הפעולות דורשות פניה למוכרים וקונים שונים, בדרך כלל עסקת הקניה תלויה בעסקת המכירה, ואף עשויה לעכב אותה, כאשר לא תמיד "יש את הזמן" למכור את הרכב, (למשל במעבר אזור מגורים, ובהרחבת המשפחה) ביצוע עסקת טרייד אין, בעצם חוסכת את הפער בין זמן המכירה של רכבכם לזמן הקניה. עסקת המכירה והקניה מתבצעת מול גורם אחד, בדרך כלל סוכנות רכבים מורשית. המכירה מתבצעת כנגד הצעת מחיר, ומנגד סוכנות הרכבים מציגה מלאי מגוון למכירה, תוך קבלת הנחה על רכישת הרכב שלך בגין ביצוע עסקת הטרייד אין. כמו כן, סוכנות הרכבים משביחה את רכבך על מנת למכור אותו בהמשך, בהתאם לתקציב. גם בעסקאות טרייד, ניתן להשיג תנאי מימון ואשראי, וזאת על מנת לקרב מחיר קניה של מוצר יקר יחסית, למחיר קניה, שניתן לעמוד בו מדי חודש.

היכן ניתן למצוע הצעות מעניינות?

טרייד אין ניתן לבצע בסוכנות הרכב A.M.M מוטורס, המציעה מגוון מסלולי קניה, אפיקי רכישה, מצאי רכבים רחב, הן ברחות המחיר והן במגוון, ושירות מקצועי ואדיב. למגוון הצעות , אנו מזמינים אתכם להתרשם מאתר האינטרנט שלנו ואתר הפייסבוק: https://www.facebook.com/Ammmotors/ . התקשרו אלינו: 03-5592503
לסוכנות רכב נוספת כנסו לענק הרכבים מכירת רכב