לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
מגרש רכבים בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מגרש רכבים בחולון?- הגעתם למקום הנכון!

הקדמה להמשך המדריך להוצאות שוטפות

בשני החלקים הקודמים של המדריך להוצאות שוטפות לרכב לשנה הצגנו את העלות הראשונית של הרכב, עלות הקילומטר והדלק לשנה , בחלק מספר 3- נציג את מחיר אגרת הרישוי השנתית ועלות הביטוח.

המדריך להוצאות שוטפות ושנתיות של רכב חלק שלישי

את המדריך השלישי נתחיל עם תיאור של סיפור. דוד מהמרכז החליט להיכנס למגרש רכבים בחולון ולרכוש רכב יד ראשונה בעלות של 60,000 ש"ח , דוד נוסע למקום עבודתו בעיר, לבית ילדיו בעיר הסמוכה ולמרכז הכושר באזור התעשייה, סה"כ דוד נוסע כ 500 ק"מ בחודש, דוד נוהג להחליף את רכבו כל 10 שנים, ולכן מעדיף לרכוש רכב חדש. עלות ירידת הערך של הרכב בשנתיים תהיה 15% , העלות הזו אינה משנה את עלות אגרת הרישוי השנתית, שהיא 1,500 ש"ח כל שנה, אך עלות הביטוח משתנה בהתאם לשנתון הרכב. כיוון שמדובר ברכב חדש, דוד נדרש לעשות ביטוי מקיף, בעלות שנתית של 4,000, דוד השיג מחיר אטרקטיבי, כי מדובר במכונית סטנדרטית, שאינה נחשבת גניבה, עם נפח מנוע קטן, כמו כן, דוד ביקש לבטח את הרכב לנהג יחיד מעל גיל 60. בחישוב מקיף, ניתן לראות, שאומנם הרכב נחשב כהוצאה הגבוהה מההשקעה, אבל עדיין בתום התקופה, דוד יוכל למכור את הרכב בעד סכום קטן, ולרכוש רכב חדש. מעבר לכך שעלות הגמישות מאפשרת לדוד נוחות מיטבית. ולכן דוד חושב, שדווקא הרוויח מהחזקת הרכב.

מה המסלול המומלץ לדוד לרכבו הבא?

דוד יוכל להיכנס שוב למגרש רכבים בחולון, ולבחור ממגוון הרכבים במסלול טרייד אין, כך שהוא יקבל הצעה על רכבו הקיים, ועם סכום הזיכוי יוכל להתקדם לרכב חדש אנו בא.מ.מ מוטורוס, מגרש רכבים בחולון, מציעים מגוון רכבים בטווח מחירים מאז 1982 לפרטים צרו קשר: 03-5592503