לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
מכירת רכבים בראשון לציון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכבים בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון!

המשך המאמר- מצאו עצמכם על סולם הצרכים של מסאלו- חלק רביעי

הגענו לקצה הפירמידה, לערך המימוש העצמי, שבעידן דור ה Y מהווה צורך בסיסי, אם לא מומשו ארבעת הערכים הקודמים: הצרכים הבסיסיים, הצורך בביטחון, צורך בחברה ושייכות וצורך בהערכה וערך עצמי, לא יהיה ניתן לשאוף למימוש עצמי.

ערך מימוש עצמי- חלק רביעי

ע"מ להמחיש את ערך מימוש עצמי, נביא דוגמא: חישבו על עובד חדש, שמגיע לעבודה. בהתחלה חשוב, שיהיה לו מקום פיזי, אמצעי עבודה, אוויר צח, זמן להפסקות, אוכל ושתיה, הוא יתרגל לשגרה, יכיר חברים חדשים, יבקש הכרה והערכה על פועלו, ורק אז, יוכל להרגיש בנח עם מקום עבודתו. ערך המימוש העצמי- הוא היכולת לחוש בנח עם עצמך. אין ספק, שבהקבלה לעולם הרכב, מדובר באוכלוסיה, שחווה את ארבעת הצרכים הקודמים בפירמידה באופן מוחשי, אוכלוסיה זו תתעניין בחוויה, שרכב יכול להעניק לה, בהשתייכות לקונספט, באמירה חד פעמית ויחודית, רכבי יוקרה, רכבים בהתאמה אישית, כמו ריפודים מיוחדים, שילובי צבעים חד פעמיים, הצורך להיות מיוחד ולהרגיש בנח, מוביל קבוצה זו.

לסוכנות רכב נוספת כנסו לסוזוקי רחובות סוזוקי סלריו

האם מימוש עצמי הוא עניין לעשירים בלבד?

קבוצת המימוש העצמי, זו אכן קבוצה, שאינה נרתעת מיוקרה, כי הבעלות על יוקרה, תורמת לתחושת הנוחות שלה. בוודאי עולה בדיומנכם, שמדובר רק באנשים עשירים מעשני סיגרים ועטויי חליפה של ארמני, אבל לא כך הדבר, בכולנו קיים הצורך במימוש עצמי, השתייכות והזדהות, ואנו עושים זאת מדי יום, רוכשים ממותגים, מתהדרים בשקיות עטויות הלוגו. יוקרה נעה על סקאלה, יש אנשים, שירגישו נח במרצדס סידרה C, ויש עבורם, שיוקרה היא פולקסווגן ג'טה עם מנוע קטן, היכן אתה או את מרגישים בנוח. אצלנו בסוכנות א.מ.מ מוטורס, מכירת רכבים בראשון לציון, יוקרה מגיעה בכל רמות המחיר, הגדלים והצבעים, נשמח להתאים לכם את היוקרה שלכם, א.מ.מ מוטורס, מכירת רכבים בראשון לציון- רואים את הלקוח. לקביעת פגישה, צרו קשר: 03-5592503 מכירת רכבים בראשון לציון