לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכבים? הגעתם למקום הנכון!

המשך מאמר תיאוריית הצרכים בעולם הרכב- מצאו עצמכם על סולם הצרכים של מסאלו- חלק שלישי

עד כה סקרנו את הצרכים הבסיסיים- ההישרדותיים, צרכי הביטחון וצרכי החברה והשייכות, במאמר הנוכחי, נמשיך לעלות במעלה הפירמידה ולבצע התאמה לעולם הרכב לערך כבוד והערכה

מצאו את מקומכם על סולם הצרכים של מסלאו- חלק שלישי

הצורך בכבוד והערכה- אין זה סוד, שכתוצאה מהיותינו יצורים חברתיים עם צורך בשייכות, הצעד הבא יהיה כבוד והערכה. יש האומרים, שתלותינו בדעת האחר עלינו, זו הכרה בקיומינו, ומעבר לכך, אולי תזכורת לכבוד, שעלינו לרכוש לעצמינו, על עצם היותינו כאן. האנשים המזוהים עם הצורך בכבוד והערכה, יעדיפו לרכוש רכב, שמבטא בהם תכונת אישיות. למשל מכונאי, שירצה לרכוש רכב, יחפש רכב במצב מכני מעולה, שיוכל להתהדר בו, הוא אף ישקיע ממרצו וזמנו לבצע שיפורים, וכל עת, שיזדמן לו לשוחח על רכבו והשינויים, שביצע בו, הוא יחוש אושר ותחושה של הערכה. המהלך הזה בונה בו ביטחון ותחושת ערך.

האם אפשר "לקנות" אושר לחיים?

במקרה של המכונאי, הרכב שימש אמצעי לביטוי אישי ומקצועי, הביטוי עצמו הוא שהסב לו אושר, מה שהעלה את המוטיבציה שלו להשקיע מזמנו ומרצו על מנת לנסוע עם רכב, שתואם את ההערכה שלו למקצועו. גם מורה עשויה לרכוש רכב, שמבטא את הרושם הראשוני, שהיא רוצה להביע בציבור, סביר, שמורה תבחר ברכב סולידי ואמין. אנחנו בסוכנות א.מ.מ מוטורס, מכירת רכבים, מכבדים את הצורך של הלקוחות שלנו לביטוי אישי, ונשמח להמליץ על רכבים מהמלאי המגוון והעדכני, אשר יוכלו להתאים לכם הן ברוח והן בחומר. א.מ.מ מוטורס, מכירת רכבים- רואים את הלקוח. לקביעת פגישה, צרו קשר: 03-5592503 מכירת רכבים.