לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
מכירת רכבי יוקרת בבת ים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכבי יוקרה בבת ים? הגעת למקום הנכון!

העולם העשיר של עיצוב הרכבים

האם ידעת, שקיים מקצוע נחשק של עיצוב רכבי יוקרה? מעצבים רבים, מוצאים שנגיעה בתחום עיצוב הרכב הוא סוג של חוד החנית בעולם העיצוב. סגנון עיצוב המשלב הבנה בטכנולוגיה, מגמות, לוקח בחשבון את האופי וסממני המותג, ויוצק אותו לתבנית עדכנית, שתוביל את נראות המותג בשנים הבאות. אחת לכמה שנים, מותג רכבים מוביל, ובפרט מותג רכבי יוקרה, מעדכן את סדרת הרכבים שלו, כך שאם דגם מסויים עובר "מתיחת פנים" בשפה המקצועית, עדכון צורת הרכב, על מנת שדגמים נוספים של המותג , יקבלו קווי דמיון ,כמעט זהים, על מנת ליצור שפה עיצובית לדגמי המותג השונים.

על מה לא מתפשרים בעיצוב רכב?

עיצוב הרכב הוא תחום למקצוענים, שמשלבים בין אהבת עולם העיצוב לאהבת עולם הרכב. בעיצוב , תחום הבטיחות הינו בחשיבות עליונה, ולכן רכב שנראה טוב, אבל לא עומד בפרמטרים מחמירים של בטיחות, לא יגיע לפס ייצור. האלמנט השני, הוא רמת הפונקציונאליות של הרכב, רכב נועד לשרת את נוסעיו, עיצוב טוב, יביא למידת נוחות מירבית, לאו דווקא בכמות פתחי האיחסון וגודל תא המטען, אלא דווקא משתנים ארגונומיים כגון : מרחק הרגליים המיטבי, טווח כיוונון ההגה, גובה רוחב הרכב, כיול המתלים וכד'. הנוחות היא הפרמטר המרכזי שמורגש, לאחר עיצוב חיצוני, והיא פרמטר, שמכריע ברכישת דגם או מותג כזה או אחר. בסוכנות למכירת רכבי יוקרה בבת ים, ניתן להתרשם ממותגים שונים, בשנים שונות ולהיווכח כיצד השתנה הקו העיצובי לאורך תקופת זמן.

מגוון הרכבים והדגמים הוא רחב, כיצד ניתן לדעת "מה מסתתר מאחורי הקופסא?

בסוכנות מכירת רכבי יוקרה בבת ים, A.M.M מוטורוס, המתמחה במכירת רכבים מאז שנת 1982 ניתן להתייעץ עם מומחים במכירת רכבי יוקרה, לקבל מידע מודפס ובעל פה על בטיחות ותכונות הרכב, וניתן להתרשם מתצוגה של מכירת רכבי יוקרה בבת ים על לפרטים פנו: 03-5592503