לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
מכירת רכב בבת ים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכב בבת ים? הגעתם למקום הנכון!

המשך המאמר- מצאו עצמכם על סולם הצרכים של מסאלו- חלק שני?

בחלק הראשון שוחחנו על 2 הצרכים הבסיסיים של הישרדות והצורך בביטחון. כאשר הדגמנו שרכב במקרה זה הוא לא רק צורך בסיסי של ניידות ותנועה, אלא גם צורך רגשי של גמישות וביטחון, בחלק השני של המאמר, נציג את ערך החברה והשייכות.

ערך החברה והשייכות- חלק שני

חברה ושייכות- או למה רכב הוא עניין סוציולוגי?- הצורך בחברה ושייכות, הוא הצורך הנובע מעצם היותינו יצורים חברתיים. עבור אוכלוסיה זו, רכישת רכב הוא צורך מניע להשתייכות לקבוצה, להפגת בדידות וליצירת עניין והרגשת משמעות. נהגים המזוהים עם ערך זה, ייטו לרכוש רכב, שתואם את הקודים של החברה אליה הם משתייכים. והדבר נובע מאורך החיים שלהם, למשל קבוצת מטיילים, ירכשו רכבי שטח, או רכבים עם פגוש רחב וגדול. צעירים יעדיפו רכבים קומפקטיים בצבעים בולטים, אנשי הקבוצה ייטו ליצור מפגשים חברתיים על הרקע המשותף. כמו כן, ערך חברה ושייכות הוא גם ערך הנבדלות, הצורך להיות אינדיבידואל ולבטא את עצמי, ולכן בתוך הקבוצה כל פרט מוצא ומבליט את האמירה שלו.

אז בעצם השתייכות לקבוצה מסויימת תגרום לי להעדיף רכב מסויים?

התשובה לשאלה זו היא מורכבת ונוטה לכן, לדוגמא: אדם חובב מכוניות ספורט קומפקטיות עם מנועים מודגשים, ונפגש מידי סוף שבוע בנקודות מפגש קבועות, בוודאי ירצה להגיע למפגש עם רכב, שמתאים לקבוצה. אנחנו בסוכנות א.מ.מ מוטורס, מכירת רכב בבת ים, נשמח להתאים לכם רכב העונה על צרככם, א.מ.מ מוטורס, מכירת רכב בבת ים- רואים את הלקוח. לקביעת פגישה, צרו קשר: 03-5592503 מכירת רכב בבת ים.