לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
מכירת רכב בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכב בחולון? הגעתם למקום הנכון!

הסולם של מסלאו, או על איזה ערך יושב הרכב בסולם?

כמעט כל סטודנט מכיר את סולם הצרכים של מסלאו, הסולם בעל חמשת הערכים, החל מצרכי הישרדות, המשך בשייכות, הערכה ולבסוף הגשמה. רכב הוא מוצר מעניין, הוא עובר בכל חבלי הסולם, ולכן מדובר במוצר כה מגוון, החל ממכוניות קטנות, פרקטיות ואקונומיות בצריכת המשאבים וכלה ברכבי יוקרה מפנקים, שנוצרים לעיתים בעבודת יד ליחידים ( את הפס הידוע של המותג "בנטלי" מציירים ביד) במאמר הבא נדגים את הצרכים עלפי סוג הרכב, ואתם מוזמנים לגלות, היכן נמצאים אתם.

מצאו את מקומכם על סולם הצרכים של מסלאו- חלק ראשון

צרכים פיזיולוגיים- אוכל, שתיה, לינה. בהקבלה לעולם הרכב, מדובר ביכולת התנועה. יש כאלה שאורך חייהם מתרחש ברדיוס קטן, ולכן אופניים, הליכה ברגל, אוטובוס או מונית מדי פעם, יספקו צורך זה. אוכלוסיה זו, תטה לתת פחות חשיבות לרכבים בכלל או רכבי יוקרה בפרט. אולי בעתיד, אם בואו של שינוי, רכב יכול להיות חלק מהעניין. צרכי ביטחון- או אפשר לומר הצורך במסגרת ובוודאות. בהקבלה לצורך זה, אוכלוסיה זו, דווקא כן תתעניין ברכב, כדי למזער את מנגנון אי הוודאות בחייה. רכב מאפשר לה גמישות, ואפשרות להגיע ממקום למקום עלפי צרכיה. נהגים אלו, נוטים לטפל ברכבם בזמן, לטפח אותו, ולהבטיח את כשירותו. מבחינת סוג הרכב: יחפשו את הרכב הבטיחותי ובעל המוניטין האמין ביותר בשוק. בכתבת ההמשך נציג את שלושת הצרכים הבאים:חברה ושייכות, כבוד והערכה, הגשמה עצמית.

האם אדם יכול להשתייך לכמה קטגוריות?

אכן כן, פירמידת הצרכים של מאסלו כוללת חמישה צרכים החל מצרכים הישרדותיים, המשך בצורך בביטחון, חברה ושייכות, הערכה ומעמד וכלה בהגשמה עצמית. בשל ההפרדה הבסיסית, ניתן להסיק שאנו יצורים דיכוטומיים, אך לא כך הדבר, ואכן אדם יכול להשתייך לכמה קטגוריות , במאמרים הבאים נסביר כיצד. אנחנו בסוכנות א.מ.מ מוטורס, מכירת רכב בחולון, מבינים את הצרכים המשתנים שלכם, ומציגים פתרונות יצירתיים. א.מ.מ מוטורס, מכירת רכב בחולון- רואים את הלקוח. לקביעת פגישה, צרו קשר: 03-5592503 מכירת רכב בחולון.
קראו עוד על מנעולן בשוהם