לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
מכירת רכב בראשון לציון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכב בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון!

"על קצה המזלג"- תופעת הדחיינות, וכיצד היא עלולה לחבל בהצלחה שלך

דחיינות, כפשוטה היא תכונה די רווחת, זה הצורך שלנו לעשות משהו מאוחר ככל הניתן. למשל : לדחות את הגשת העבודה עד הרגע האחרון, להגיע לפגישה "על הדקה", להכניס את הרכב לטיפול, שכבר נדלקת נורה אדומה. אם נודה בזה, כולנו דחיינים ברמות שונות. לכולנו המושג מוכר. במאמר הבא נתייחס לדחיינות כ"מקל בגלגלים" בכל הנושא של ביצוע רכישות.

"מקל בגלגלים" או למה לא כדאי להגיע לרגע האחרון

דחיינות מביאה לתוצאה של איחורים, צורך בקבלת החלטות מהירה במקום, שנדרשת בו בחינה מדוקדקת, יצירת רושם של חוסר רצינות ותחושה של עומס ולחץ. על מנת להמחיש זאת, נביא לדוגמא את זהבה. זהבה, נוסעת בקיה ריו, רכבה כבר עבר מאות אלפי ק"מ, היא נוסעת במסלול קבוע מידי יום מחולון לעבודה בראשון לציון. היא כבר הרבה זמן רוצה להחליף רכב, אבל נרתעת מכך, המהלך נראה לה מפחיד מדי, והיא לא מבינה בכך כלום. הפחד שלה משתק אותה. דחיינות לעיתים נובעת מפחד. היא לא נהנית מהמצב, אבל גם לא מצליחה לעשות צעד, שיקדם אותה, וישפר את הרגשתה הפנימית. מה יהיה הצעד, שיסייע לזהבה?

מודעות וביטחון עצמי, קביעת לוחות זמנים

זהבה צריכה למצוא מקום לבעייתה בלוח הזמנים שלה. אבל יותר מכך, היא צריכה פתרון יעיל וחוסך זמן. היינו ממליצים לזהבה לחפש המלצות על מוכרים טובים, ומה טוב, שיהיו באזור מגוריה. זהבה צריכה להחליט להתגבר על הפחד, לפנות זמן ולקבוע פגישה. אנחנו בסוכנות א.מ.מ מוטורס, מכירת רכב בראשון לציון, מציגים מגוון של רכבים, דגמים, עסקאות טרייד אין, מסלולי מימון ומידע מקצועי. ועוד משהו אחד קטן, רק אחרי שעושים את הצעד, מבינים עד כמה היה זה לבסוף קל. קבעו איתנו פגישה והתרשמו, א.מ.מ מוטורס, מכירת רכב בראשון לציון שמים את ערך השירות כערך עליון. נשמח לעמוד לשירותכם, צרו קשר: 03-5592503 מכירת רכב בראשון לציון.