לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על מכירת רכב? הגעתם למקום הנכון!

האחריות למכירת רכב- היבטים משפטיים

האם לצד המוכר קיימת אחריות בעת מכירת רכב? האם הוא נושא באחריות משפטית במידה ונמסר מידע כוזב? או לא תואם על רכב כגון מד אוץ, שזוייף, או תיעוד בעל הרכב הקודם? הסתרה של תאונות? כל זאת במאמר הבא.

עסקת המכירה- חלוקת האחריות בין המוכר לקונה

אחריות הקונה- כיום יותר מתמיד, מידע הוא נגיש. כאשר מתכננים עסקת רכישה של רכב, יש לגשת למאגרי מידע, למוסכים מטפלים, להתבונן בהיסטוריה המיכנית של הרכב ולברר מידע על המוכר. כמו כן, יש לבדוק מול משרד הרישוי את כמות הבעלים הקודמים לרכב, עיקולים אם יש, ומי הבעלים הנוכחיים של הרכב. אחריות הסוחר- בשנת 2008 נחקק חוק מכירת רכב משומש, החוק סייע רבות להגן על הקונה. ראשית, על המוכר לבצע העברת בעלות על הרכב על שמו. שנית, נדרש גילוי נאות מאת המוכר לקונה הרכב של המוסכים המטפלים וחברות הביטוח, שביטחו את הרכב בעבר, המידע הזה מחויב להיות חלק מהסכם המכר בעת החתימה על העסקה. על הקונה לדעת, אם הרכב היה מעורב בתאונות, ומה נזקן.

מה יש לנו להגיד על כך?

אחריות הסוחר היא כבדה יותר, ביכולתו להטות את העסקה לכישלון או להצלחה. סוחר שחושב לטווח רחוק, ובונה את המוניטין שלו, יקפיד לתת מידע אמין ושימושי לקונה, ימקד אותו, ויאפשר לו לקבל החלטה מושכלת, שמתאימה לו. אנחנו בסוכנות א.מ.מ מוטורס, סוכנות מכירת רכב שמים את ערך השירות כערך עליון, רכבינו מגיעים עם תיעוד מלא, ברשותינו מבחר מעודכן. כמו כן, אם חשקה נפשכם ברכב מסויים, נוכל להביאו לסוכנות. האמינות , היא המוניטין שלנו משנת 1982, ומכירת רכב היא המקצוע שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם וללוות אתכם אל העסקה מוצלחת. לפרטים צרו קשר: 03-5592503

למידע על חלקי חילוף לרכב כנסו לחלפים חלקי חילוף לרכב משומשים