לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
סוכנות רכב בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על סוכנות רכב בחולון? הגעת למקום הנכון!

סקירה מהירה של טכנולוגיית ההנעה שלך?

טכנולוגיית הנעה – היא בעצם הדרך, שבה מניעים את הרכב. מנועים נעים על אנרגיית סולר, בנזין, היברדיים, חשמל וגז, בעתיד אנו צפויים גם לפגוש מיכל דלק, שמלא במימן. בכתבה הבאה, נסקור את היתרונות והחסרונות של הנעה בנזין,סולר וגז.

אנרגית הנעה- יתרונות חסרונות להנעה בבנזין, סולר וגז והמלצות

הנעה בבנזין- רווחת מאוד בישראל, כך שרוב הרכבים הנמכרים מונעים בבנזין. מגיעה עם 2 סוגי דלק 95 נטול עופרת, מיועד לרוב הרכבים, משולב עם כל סוגי המנוע, נחשב למזהם ודליק, אולם במידה ולרכב יש מנוע קטן, ניתן להגיע לצריכת דלק טובה, ולפחות זיהום. באירופה הוא פחות פופלארי, ולפי שיטת ניתור הזיהום אצלם, הוא נחשב לאופציה מהזהמת יותר מבנזין. קיים גם נטול עופרת 98, שמיועד למנועים עם נפח מנוע מעל 2800 סמ"ק. ניתן להשתמש בדלק מסוג 98, כאשר רוצים לשמור על מנוע, שנפחו הוא פחות מ 2800 סמ"ק הנעה בסולר- מומלצת בעיקר לרכבים מסחריים ומוניות, בשל מחירו בעבר שהיה נמוך, בניגוד לאירופה, שם נחשב לפחות מזהם, ורוב הרכבים מונעים עם סולר, בישראל נחשב למזהם בדרגות הגבוהות ביותר (שוב לפי שיטת ניתור הזיהום המקומית) מומלץ לשלבו עם גיר ידני, מה שמאפשר את "משיכת ההילוכים", ומשפר את צריכת הדלק. אינו דליק. יש האומרים, שנהיגה עם רכב המונע בסולר פחות מהנה, כיום מחירו של הסולר כמעט מזהם כמו בנזין, פליטת הפחמן הדו חמצני גבוהה יחסית, אבל פחות מזהמת את האטמוספירה כמו בנזין. הנעה בגז- נחשבת להנעה הירוקה והזולה ביותר, הביקוש לגז נמוך עקב מרחק נסיעה קצר יותר מהנעה חלופית וחשש לפגיעה במערכת ההנעה עקב התקנת המערכת. מה גם שלא ניתן להיכנס לרכב המונע בגז לחניונים תת קרקרעיים. יש נהגים, שהתנסו בנהיגה בגז, ונרתעו מהריח, חשוב לציין, שהטנולוגיה קיימת מעל 20 שנה. היתרונות: חסכוני, ירוק וזול. ההתקנה מתאפשרת כנגד מנוע בנזין.

כנסו לחלפים שמנים לרכב

היכן למצוא רכב אמין ושירות טוב?

בסוכנות הרכב A.M.M מוטורס, סוכנות רכב חולון, קיימים רכבים מכל רמת גימור. לסוכנות הרכב בחולון, מבחר מסלולי קניה. לקביעת פגישה התקשרו אלינו: 03-5592503 סוכנות רכב בחולון
קראו עוד על קנייית רכבים בשיקים