לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על סוכנות רכב? הגעת למקום הנכון!

קניית רכבים בשנות ה 2000- לא רק ממוכר פרטי

אם בעבר אפיקי רכישת רכב מועדפים על הקונים היו דרך מוכרים פרטיים, כיום קיימת פתיחות גבוהה יותר בקרב הציבור לרכוש, ואף לתת עדיפות לקניית רכבים דרך מגרשי רכבים, סוכנות רכב, חברת ליסינג, מכירת רכב 0 קילומטר, ייבוא אישי וביצוע טרייד אין.

למה כדאי לקנות מאיש מקצוע? יתרונות וחסרונות

יתרונות רכישה מסוכנות רכב- חובת בעלי סוכנויות הרכבים בגילוי נאות על פרטי הרכב, היסטוריית טיפולים, תשלומי אגרות הרכב ועוד. בעלי הסוכנויות, קיבלו אישור של משרד התחבורה לעסוק במשלח ידם. כמו כן, הם הבעלים של הרכבים למכירה. בעלי סוכניות יכולים לסייע במסלולי מימון ולהפנות לחברות העוסקות בתחום. בסוכנות רכב יש אופציה לרכוש רכב יד שניה איכותי במחיר תחרותי, רבים מהמגרשים מאחסנים רכבי טרייד אין, רכבי לקוחות פרטיים, רכבים שהגיעו מחברות ליסינג, כך שההיצא רחב. צוות מקצועי שבקיא בהיצא הרכב במגרש, ויכול לבצע התאמה מירבית לפי המלאי. נקודה זו גם מהווה חיסרון קל- כי לעיתים הרכב הרצוי, לא קיים במצאי הסוכנות, אולם זו בעיה פתירה, ובעלי הסוכנויות יודעים להתגבר על נקודה זו, ולעיתים נדרשת סבלנות לכך, לבעלי סוכניות קשרים ענפים, וכל רכב שתתעניינו בו יגיע למגרש.

מתי חשוב להראות התלהבות לפני קניה?

בסוכנות הרכב A.M.M מוטורס, ניתן להתרשם מהמבחר כבר באתר האינטרנט שלנו ובפייסבוק: https://www.facebook.com/Ammmotors/ אנו מציגים מגוון של מותגים ודגמים, רכבי יוקרה ורכבים מכל כיס, המגיעים ממוכרים פרטיים וממחלקת הטרייד אין שלנו, אנו משמרים תיעוד מלא של הרכב, מציעים מסלולי החלפה ומסלולי מימון, מבחינתנו שירות היא ערך עליון, ואנו מקפידים, שהלקוח ייצא מרוצה, וירצה לשוב אלינו שוב. להתקשרו אלינו: 03-5592503