לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים יוקרתיים למכירה בבת ים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים יוקרתיים למכירה בבת ים? הגעת למקום הנכון!

מידע כללי על שוק רכבי היוקרה בישראל

שנת 2016, היתה שנה ברוכה לשוק מותגי היוקרה בישראל, כאשר את שיא המכירות הובילה AUDI A1 עם 733 מסירות . ה A1 היא רכב סופר מיני, הבנוי על השלדה של הפולו פולקסווגן, והושק לראשונה לפני כ 7 שנים, בשנה האחרונה, עקב עדכון המחיר, לקוחות נוספים , שהתלבטו בין מכונית משפחתית, בחרו להתקדם ליוקרה של אאודי. מלבד המוצר הסופי, תהליך מכירת רכב יוקרה, מהווה השתייכות למועדון אקסולוסיבי, יותר ויותר יבואנים בונים טרקליני פנאי ללקחותיהם, שומרים על יחסי ציבור , וזוכרים ימי הולדת. למותג מרצדס, ששומר על מקום שני במכירות אחרי AUDI יש הצלחה עם דגמי A CLASS, במקום השלישי נמצאת BMW, ששומרת על סולידיות, אבל נהנית במיוחד מהצלחה בדגמי הסדאן, שמציעים חווית נהיגה.

מדוע חלה עליה בהצלחה של רכבי היוקרה?

התשובה טמונה במחיר ובאמצעי המימון לרכישת רכב, שכן נוספו דגמים חדשים לשוק, שהתקרבו במחירם למותגים עממים, וכיום בתוספת קטנה ניתן לשדרג רכב עממי לרכב יוקרה. הרווח הוא בעיקר חווית הנהיגה, הפינוק, ואולי אפילו הגשמת חלום. ניתן כמובן לרכוש רכבי יוקרה אצל היבואנים הרשמיים או אצל סוכניות הרכב, שמאפשרות התרשמות ממספר מותגים, דוגמא לכך ניתן לראות בסוכנות רכבים יוקרתיים למכירה בבת ים, שמציעה להתרשם ממותגי היוקרה: אאודי, BMW, מרצדס, קאדילק, לקסוס, וולוו ועוד.

מגמות לשנים הקרובות של שוק הפרימיום בישראל

שוק הפרימיום בישראל צפוי להתרחב ולתפוס כ 6% מנתח השוק, יושקו דגמים נוספים של רכבי פנאי לאינפיניטי Q30, לאלפה רומאו, הג'וליה , שתחליף את ה 159, וג'יפון פנאי חדש, "סטלביו", ST5 של קאדילק, שצפוי להגיע לארץ סוף 2017, שיתרמו לגידול במכירות,. בסוכנות לרכבים יוקרתיים למכירה בבת ים, יש מלאי מתעדכן תדיר, וניתן אף לרכוש את הדגמים היוקרתיים והחדישים בתנאי מימון אטרקטיביים, כך שהחלום להגיע לרכב יוקרתי וחדש, אפשרי יותר מאי פעם! אצלנו ב A.M.M מוטורס, הוא יוכל לבחור ולהתרשם משלל מותגים ודגמים, כי לנו יש רכבים יוקרתיים למכירה בבת ים לפרטים ותיאום פגישה פנו אלינו : 03-5592503