לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים יוקרתיים למכירה בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים יוקרתיים למכירה בחולון? הגעת למקום הנכון!

התנהגות צרכנים- כיצד הרשת יודעת על מה אתה חושב?

האם יצא לכם בעבר לחפש מוצר או שירות ברשת האינטרנט, וכמה דקות לאחר מכן, הופיעו במסך שלכם פרסומות? על פניו , לקבל פרסמות למסך המחשב או הטלפון, עשויה להיות עזרה, שתקצר את הדרך עבורך, אולם יש אנשים, שחשים, שמדובר בחדירה לפרטיות. מדוע זה קורה? והאם מומלץ להיעזר בכך?

הרשת לומדת אותך ואת ההרגלים שלך

נקודת הפתיחה היא, מידת הזיהוי שלך ברשת, כל אימת, שאתר 'הפייסבוק', המייל הפרטי שלך, ועוד אתרים, שבהם אתה מזוהה מחוברים, האינטרנט יודע לקרוא ואף לנבא את הרגלי הצריכה שלך, ועל פי כך להציע לך מוצרים ושירותים רלוונטיים. לדוגמא: דוד מחפש, מזה זמן מה, מידע על רכבים יוקרתיים למכירה בחולון. הוא משוטט באתרים של יבואנים, יצרנים, צופה בסרטוני תדמית, עוקב אחרי מגזינים ברשת ובעיתנות הכתובה, ובעצם עובד על לקבל את המידע הדרוש לו, יתכן מאוד, שדוד נהנה מתהליך החיפוש של רכבים יוקרתיים למכירה בחולון, וייתכן, שהוא מפספס מידע חיוני. אם דוד חש חוסר נוחות במעקב האלוגריתם של הרשת אחר פעילותו ברשת, הוא תמיד יכול לגלוש במצב לא מזוהה , כלומר להתנתק מרשתות חברתיות ומייל, וככה הוא שומר על אנונימיות, במידה וירצה לזמן לעצמו מידע הוא יכול לגלוש מחובר, והמידע יגיע אליו. מומלץ, שיקליד שאלת חיפוש כמה שיותר מדוייקת לצרכיו.

כיצד ניתן לרתום את אלוגריתם החיפוש והאיתור לטובת הצרכן?

כנכתב למעלה, ככל שהביטוי מדוייק יותר, המידע שיזרום אל דוד יועיל לו הרבה יותר. למשל אם דוד מחפש Audi A1 למכירה בחולון, עם פריסת תשלומים, הוא יקבל מידע רלוונטי, ובכך הוא יחסוך בזמן חיפוש. אצלנו ב A.M.M מוטורס, הוא יוכל לבחור ולהתרשם משלל מותגים ודגמים, כי לנו יש רכבים יוקרתיים למכירה בחולון לפרטים ותיאום פגישה פנו אלינו : 03-5592503