לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים יוקרתיים למכירה בראשון לציון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים יוקרתיים למכירה בראשון לציון? הגעת למקום הנכון!

למה לבחור במותג X לעומת מותג Y?

מסרים סבלימינליים הם מסרים, תת הכרתיים, שבכוחם לשנות תבניות ולהשפיע על התנהגות הצרכן. בעולם השיווק מכירים בכוחם, ומבצעים בו שימוש על מנת לקדם מכירות. מחד , ניתן לחשוב שיש פה אלמנט מניפולטיבי, מאידך, מדובר במהלך חשוב, שמחזק את שביעות הרצון של הלקוח מביצוע הרכישה, ואף מהווה צורך חברתי להכרה ושייכות לקבוצה אקסולוסיבית. בכתבה זו נסקור ערכים של שני מותגי איכות, הנמצאים בסוכנות רכבים יוקרתיים למכירה בראשון לציון.

BMW ואאודי סקירת השונה והמשותף

שני מותגי יוקרה, הפונים לאותו קהל יעד, אנשים עמידים וסולידיים, המבקשים לעצמם חווית נהיגה נעימה ואקסלוסיבית. אאודי שמה דגש על הטכנולוגה – סיסמתה היא " קידמה באמצעות טכנולוגיה", בסלוגן זה היא פונה לקהל אינטילגנט, שמעריך חידושים, ומעוניין להנות מרכב מפנק שקל לתפעל. אאודי A3- מצטיידת בסיסמא "משנה את המשחק"- the game changer, במסר הזה היא פונה אל קהל לקוחות צעיר ברוחו, אנרגטי, אינטילגנטי, כך היא בונה דימוי, שהלקוח הפונטציאלי יימשך אליו, ויעדיף אותו על פני דגם אחר. בדגם המתחרה BMW 1 המתהדר בסולגן עם משחק המילים fasterpiece יצירת אומנות מהירה , פונים לאנשים מתוחכמים, אינטילגנטים, ומזמינים אותם להרגיש את הרכב. BMW מדגישה את החוויה, פונה לרגש, אאודי פונה לשכל, ומדגישה את הערך המוסף ברכביה. את שתיהן ניתן למצוא בסוכות רכבים יוקרתיים למכירה בראשון לציון.

האם מומלץ לבחון יותר מ 2 דגמים לפני רכישה?

הדעות בעיניין הזה חלוקות, תאוריות בכלכלה גורסות, שפרדוקס הבחירה נפתר כאשר בוחנים עד 6 אופציות, רוב האנשים, שבחנו מעל 6 אופציות , בדר"כ בחרו לבסוף, באחד המוצרים או השירותים , שבחנו בשישיה הראשונה. אצלנו ב A.M.M מוטורס, ניתן לבחון ולהכיר מקרוב שלל רכבים יוקרתיים למכירה בראשון לציון לפרטים ותיאום פגישה פנו אלינו : 03-5592503