לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים יוקרתיים למכירה
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים יוקרתיים למכירה? הגעת למקום הנכון!

ציור פרופיל האישיות של הצרכן האינדיבידואליסט

אנחנו טיפוסים חברתיים, בעידן הרשתות החברתיות, שייכות והערכה, הצורך בהגשמה, הכרה, היכולת ליצור לעצמך מיתוג אישי דרך בחירות פיננסיות, הופכים את הצרכים החברתיים לצרכים בסיסיים. הצרכן האידיבידואליסט יטה את תשומת הלב למוצרים איכותיים, יקרים, אך כאלה ששומרים על ערכם עם השנים לדוגמא: שעונים, ביגוד עשיר, רכבים יוקרתיים למכירה, אמצעי טכנולוגיה חדישים. באמצעות ביצוע רכישה מוצלחת, הצרכן האינדיבידואליסט, מבשר לעולם על יכולתיו, העדפותיו, מידת הבטחון העצמי שלו וטעמו האישי. שכן, הקניה היא לא רק לשם פונקציונאליות, אלא כאמצעי להעברת מסר.

האם הצרכן האינדיבידואליסט הוא מוחצן או מופנם?

לצורך מענה על שאלה זאת, ניתן להשוות את עולם הרכבים היוקרתיים למכירה לפרופיל אישי. במחקרים, שנערכו בקרב הציבור האמריקאי, רוכשי מוצרי היוקרה, בשנות ה 70 וה 80, לא נמצאה התאמה בין רכישת מותגים יוקרתיים למידת המוחצנות והמופנמות, הנחת היסוד הבסיסית של המחקר היתה, שככל שהאדם מוחצן יותר, כך יהיה לו הצורך לרכוש מוצר יוקרה. הנחת היסוד נשללה, כיוון שחלק מהמשיבים על השאלון, תיארו עצמם כאנשים מופנמים, שבכל זאת רכשו ונמשכו למותגי יוקרה, ונהנו ממיתוג האישי של ורושם חיצוני של איכות, עוד הם טענו, שהם היו נבוכים לנוע ברכב ממותג מוחצן, או כזה שלא תואם את צרכיהם. הם נטו לרכוש מותגים קלאסיים עם ערך היסטורי, העדיפו רכבים בצבעים סולידיים, "שלא מתבלטים", וביצעו שימוש בתדמית הסולידית כדי להעביר מסר סמוי, של חיים ערכיים, ושאפשר לנוע ברכב יוקרתי, ולשדר יוקרה אישית.

כיצד מבצעים עסקה משתלמת, שעונה על הצרכים שלי?

הדרך המהירה היא לגשת לסוכנות רכבים, שמרכזת מגוון של רכבים יוקרתיים למכירה, ולהתרשם ממספר רב של דגמים בזמן קצר. אנחנו ב A.M.M מוטורס, מתמחים במכירת רכבים מאז 1982, נשמח לעמוד לרשותכם בהחלטתכם לקחת את הצרכים החברתיים שלכם צעד אחד קדימה, פנו אלינו : 03-5592503