לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה בחולון? הגעת למקום הנכון!

המדריך לקונה הרכב הזהיר- לקנות נכון

זוכרים את הסיפור של גליה מראשון לציון? להלן תזכורת קלה: גליה נכנסה לסוכנות רכבים של חברת ליסינג כדי לרכוש רכב חדש. טרם הקניה, גליה ביצעה בדיקה במכון מקצועי, גליה ביקשה, שהליקויים, שנמצאו יתוקנו, ביום מסירת הרכב, גילתה גליה, שלא תוקנו הליקויים, חברת הליסינג הציעה וואוצ'ר למוסך. גליה חשה מרומה ומאוכזבת, שכעת עליה להפסיד יום עבודה, עבור רכב, שרק נמסר לה. לאור המקרה של גליה, ולאור מקרים מקוממים נוספים, מוצג לפינכם המדריך לקונה הרכב הזהיר.

המדריך לקונה הרכב הזהיר – הדרכה וטיפים

להלן יוצגו המלצות מנע בטרם קניית רכב: 1.היכרות עם המוכר- חשוב ונדרש לרכוש רכב ממוכר פרטי/ סוכנות מורשית של רכבים למכירה בחולון/ אולם תצוגה של יבואן, על מנת להבטיח בעלות אמיתית על הרכב, ושהרכב לא גנוב 2. יש לתחקר עד כמה שניתן את היסטוריית הטיפולים- לבקש להציץ בספר רכב, אם ניתן, לגשת למוסך המטפל, לתחקר את המוכר בדבר תאונות, מכות בפח, וכד', אם יש אפשרות יש לבדוק , שלא חל זיוף במד אוץ, עשו זאת. 3. ניתן לבצע בדיקה עצמאית של הרכב ע"י הזזת ההגה, על מנת לבדוק את מערכת ההגה, פריסת נייר לבן או עיתון מתחת לרכב ( על מנת לבדוק נזילות) יש להסתכל על הגומיות סביב הדלת , האם יש חורים, חלקים חסרים, זהו ליקוי, שלא ניתן לראות אותו , אם לא מודעים אליו, יש לבדוק בין החיבורים של החלונות והדלתות, אם קיימת חלודה, לחיצה על דוושת הבלם, "תרמז" מה מצב מערכת הבלמים, במידה ודוושת הבלם יורדת לאט סימן שמערכת הבלמים תקינה. התסכלו על צבע הרכב באור חזק או בשמש, התבוננו על השתקפות הצבע, האם שוני באזורים בפח, ייתכן, שבוצעה עבודת צביעה להסתרת פגמים. 4. מכון בדיקה- חשוב לקחת לבדיקה במכון מרוחק מאזור המכירה, לא תמיד זה מתאפשר, וחברות ליסינג מעדיפות, שהבדיקה תתבצע במכון הצמוד אליהם, סעו עם נציג, גם אם זה עולה יותר. 5. נסו לאתר מידע על ביצועי הרכב ו"המחלות" שלו, ברשת, בפורומים מקצועיים, מול נהגים מקצועיים, אפילו מחול מגזינים העוסקים בתחום.

היכן מומלץ לרכוש רכב באופן אמין?

ב A.M.M מוטורס, סוכנות רכבים למכירה בחולון,הפעילה בתחום משנת 1982, ממתינים לך נציגי השירות המקצועיים שלנו. התקשרו אלינו, לרכבים למכירה בחולון: 03-5592503