לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה בראשון לציון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה בראשון לציון? הגעת למקום הנכון!

קניית רכב- לא רק עניין של התרשמות ומראה עיניים

החלטה על קניית רכב חדש או מיד שניה/ שלישית וכן הלאה, היא החלטה, שדורשת תשומת לב וזהירות. רכב למראית עין עשוי להיראות חדיש ואטרקטיבי, עם היסטורית טיפולים, קילומטר נמוך, מטופל במוסכים מורשים, ובעליו משאיר רושם של אדם נורמטיבי. גם אחרי בדיקה במכון בדיקה, שנמצאה תקינה, עשויים להימצא ליקויים בעת השימוש. זהו סיפור קצר על גליה מראשון לציון, שנכנסה לסוכנות של חברת ליסינג, גליה בחנה 2 דגמים, והחליטה על דגם אחד, לגליה היתה תכנית מימון אטרקטיבית, שמחה וטובת לבב, גליה לוקחת את הרכב למכון בדיקה, במכון ממלאים 3 ליקויים, חברת הליסינג מתחייבת לתקן את הליקויים. ביום מסירת הרכב, גליה מגלה, שהליקויים לא תוקנו, חברת הליסינג מציגה לגליה שובר לתיקון באחד ממוסכי החברה, גליה כועסת מאוד, היא כועסת, כי שילמה ממיטב כספה, על רכב שעוד לפני שנסעה עימו קילומטר, היא כבר צריכה לקחת למוסך ולאבד יום עבודה, אז נכון שהליקויים לא היו ברמת השבתת הרכב, אבל זו הרגשה חמוצה לדעת, שההבטחות, שהיו בטרם הקניה, נעלמו לאחר העברת הכסף.

כיצד ניתן ללמוד מהמקרה של גליה – הדרכה וטיפים

לצערנו הרב, המקרה של גליה, שכיח במחוזונותינו. בין אם קונים מאדם פרטי, סוכנות ליסינג, סוכנות רכב ואפילו יבואן רשמי, אנחנו חשופים ל"חוסר שלמות". איך מזהים, שעלולה להיות בעיה? 1. החיבור עם המוכר, האם מדובר באדם, שהיית קונה ממנו רכב, זו שאלה רלוונטית, האם המוכר שומר על קשר עין, מתייחס אליך באופן בלעדי, נמצא בסביבה נאותה? 2. חפשו המלצות מרוכשי עבר או ברשת על הגורם המוכר, השקיעו בכך, כי טמון שם ידע רב מניסיון. 3. בדקו מוניטין והעדיפו סוכנות הקרובה למקום מגוריכים, שגם מרכז השירות שלה קרוב. גליה ניגשה לסוכנות בהרצליה, היה עדיף לה לחפש רכבים למכירה בראשון לציון, קרוב למקום מגוריה.

מה לבדוק מול סוכנות הרכבים?

יש לבדוק את המבחר המוצע, המוניטין, אופן רישום ומעקב אחר הרכבים.ב A.M.M מוטורס, הפעילה בתחום הרכבים למכירה בראשון לציון משנת 1982, ממתינים לך נציגי השירות המקצועיים שלנו, וייסעו לך בבחירה מושכלת ואחראית. לתיאום פגישה פנו אלינו : 03-5592503