לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה יד שניה בבת ים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה יד שניה בבת ים? הגעתם למקום הנכון!

הנקודה האופטימאלית של הדס מבת ים

תקציב התחבורה המשפחתי, מהווה את ההוצאה השניה הגדולה למשק בית. במאמר הבא נביא תיאור מקרה של הדס, מנהלת חשבונות , שעובדת בחצי משרה, ורוצה לרכוש רכב עד גיל 6, עם מד אוץ נמוך ובמחיר של עד 60,000 ש"ח. הדס היא אמא לילדים גדולים, היא חולקת את זמנה בין המשרד לשיעורי יוגה ופילאטיס, רוב נסיעותיה הן בין ראשון לציון, בת ים וחולון אחת לשבוע היא מבקרת את אמה בירושלים, אילו אופציות עומדות לרשותה.

נקודת האופטימום של הדס מחולון

הדס גומעת בשבוע 700 ק"מ , היא צריכה רכב אמין, בטיחותי וחיסכוני, גם בעלה של הדס ושניים מילדיה יסעו ברכב. במקרה של הדס תחבורה ציבורית והליכה ברגל לא אפשרית. אמה מתגוררת באזור מרוחק מהתחנה המרכזית בירושלים, הדס רוכשת את מוצרי המזון בשווקים, זמני המעבר שלה מיעד ליעד קצרים, והיא נדרשת להיות גמישה. אותה סיבה גם לגבי מוניות, הדס מתניעה את הרכב 4 פעמים ביום, כל נסיעה במונית תעלה לה 50 ש"ח. הדס יכולה לשקול לקחת רכב נסיעה חד פעמי, אבל גם במקרה זה, היא עשויה להגיע לעלות שימוש של 200 ש"ח ביום. ולכן, גם במקרה זה עדיף להדס לרכוש רכב. לגבי מסלול ליסינג- גם כאן, הדס לא "גומעת" מספיק ק"מ, ע"מ שעסקת הליסינג תהיה משתלמת עבורה.

מה הפעולה שאותה בחרה הדס לנקוט?

הדס חיפשה כמה דגמים של רכבים למכירה יד שניה בבת ים, ולבסוף ביקרה אצלנו בא.מ.מ. מוטורס, רכבים למכירה יד שניה בבת ים, ורכשה רנו משפחתית, עם מד אוץ נמוך בפחות מ 40,000 ש"ח. לעסקאות מוצלחות צרו עימנו קשר : 03-5592503 רכבים למכירה יד שניה בבת ים