לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה יד שניה
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה יד שניה?- להלן המדריך להשבחת רכב לפני קניה

הקדמה למדריך להשבחת רכב לפני קניה או מכירה

רכבים למכירה יד שניה, יכולים להיחשב כמציאה טובה, בשוק המכוניות המשומשות, משימת שדרוג הרכב לפני מכירה היא משימה מורכבת הדורשת בחינה מדוקדקת של הרכב. מצד אחד המוכר רוצה לקבל תמורה טובה לכספו, מצד שני עליו להכין את הרכב לטובת מכירה מוצלחת, קרי הלקוח מרוצה, המוכר מרוצה, יש הצלחה, ויש עסקה. במדריך הבא נתאר כיצד ניתן לקחת רכב טוב ולהפוך אותו למעולה.

המדריך להשבחת רכב – חלק ראשון

1. אסטטיקה- תפקיד האסטטיקה ליצור את הרושם, שהרכב שמור, מטופל היטב ומטופח, מלבד היופי, נוצר הרושם, שרכב זה "טופל" בידיים טובות. פעולות האססטיקה כוללת, ניקוי, טיפול בפגיעות פח קלות, ניקוי חיצוני ופנימי יסודיים והסרת כתמים מציפויים וריפוד. 2. מסמכים ורשיונות- מוכר טוב יודע, שמלבד התרשמות חיצונית, נדרשת הוכחה גם למצב המכני של הרכב. הציגו היסטוריית טיפולים לרכב ( עלפי חוק, תוכלו לדרוש זאת מהמוסך) זהו צעד הוגן, שמעיד על אמינות המוכר. אל תסתירו מידע ותביעות, אם בדיעבד, יתגלה לקונה, שנעשתה פה הונאה, אתם חשופים לתביעת חברת הביטוח שלו. 3. טפלו ברכב- השלימו טיפול מקיף- טיפול במערכת ההזרקה, ההצתה, בלמים, מנוע, תיבת הילוכים, כיוון פרונט, החלפת צמיגים, הביאו את הרכב למצב מיכני מעולה. כל קונה יקח את הרכב לבדיקה, בין אם במכון בדיקה או בין עם אצל שמאי, רכב שיהיה במצב מיכני מעולה, יוכל להשיג מחיר, שקרוב או אפילו יותר ממחיר המחירון שלו בשקלול מד אוץ.

האם כדאי לרכוש רכב מסוכנות?

לאחר בירור צרכים, תקציב ווהתרשמות מהמבחר תוכל לקחת את הרכב בו אתה מתעניין לבדיקה. סוכנות רכבים למכירה יד שניה, תוכל להציג לך מבחר בטווח הדגמים והתקציבים המתאימים לך. לנו בא.מ.מ מוטורוס , סוכנות רכבים למכירה יד שניה, יש מוניטין וניסיון מאז 1982 לפרטים צרו קשר: 03-5592503