לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה מליסינג בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה מליסינג בחולון? הגעתם למקום הנכון!

המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה- חלק שלישי

לאחר שתיארנו את כדאיות רכישת רכב מליסינג על פני רכב השכרה ועל פני רכב פרטי, נסקור את הנקודות, שנדרש לבדוק בעת רכישת רכב מליסינג.

המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה- חלק שלישי

להלן הנקודות, שיש להקפיד עליהן בעת רכישת רכב מליסינג. הנחה- יש לחשב את גובה ההנחה – זיכוי על מחיר המע"מ ביחס למחיר המחירון של המכונית ומד האוץ. בדיקה- קחו את הרכב לבדיקה, ובקשו , שבמידה ונמצאו ליקויים, שיותקנו או שיזוכו מהמחיר. בחירת הדגם- בחרו דגם סחיר, שכאשר בבוא העת למכירתו, תוכלו למוכרו בקלות. זכרו לבקש מסלול טרייד אין מסוכנות המכירות. זמן בדיקת הרכב- באור יום. ואפילו מוקדם יחסית בבוקר על מנת לקחת אותו לבדיקה. עיתוי הרכישה- הכינו את עצמכם מראש לזמן לבחינה ולהשוואה של 3 חודשים. חבל להוציא סכום כסף גדול על רכב, שנמצאו בו ליקויים, אבל מיהרתם "לסגור" עסקה זריזה עליו. אמתו ממצאים- לאחר בדיקת הרכב, בקשו לקבל את היסטוריית התיקונים של הרכב, הציגו שאלות גם לגבי ליקויים, שמצאתם בבדיקה.

האם נקיטת הצעדים הללו הם ערובה להצלחה

אנחנו א.מ.מ מוטורס, רכבים למכירה מליסינג בחולון מציינים, ששרות ואמינות הם ערכים עליונים אצלנו, וחשוב לנו, שלקוחותינו יהיו מרוצים מרכבם. אצלנו, בא.מ.מ מוטורס רכבים למכירה מליסינג בחולון, ניתן להתרשם ממבחר דגמים וליהנות ממסלולי מימון. ולסיכום: בואו, תתרשמו, תבדקו ותשאלו שאלות, לנו חשוב, שלקוחותינו יהיו מרוצים, תנו לנו להתאים לכם את הרכב הנכון לצרככם, ולהציע לכם את מסלול הרכישה האטרקטיבי עבורכם. התקשרו אלינו 03-5592503 א.מ.מ מוטורס, רכבים למכירה מליסינג בחולון.