לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה מליסינג בראשון לציון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה מליסינג בראשון לציון? הגעתם למקום הנכון!

המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה- חלק שני

בחלק הראשון של: "המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה" הצגנו את ההבדלים בין רכב השכרה לרכב ליסינג, ואת יתרונות רכבי יד שניה מליסינג על פני רכב יד שניה של רכב השכרה. בחלק השני של המדריך, נסביר מדוע כדאי לרכוש רכב יד שניה מליסינג מול רכב מנהג פרטי.

המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה- חלק שני

כפי שתיארנו בחלק הראשון של המדריך, רכישת רכב יד שניה מליסינג יכולה להיות יתרון גדול, שכן היסטוריית רכב הליסינג, מתנהגת כמו היסטוריה של רכב יד שניה מנהג פרטי. וכיום נהגים רבים, בוחנים רכישת רכב מבעלות ליסינג לשעבר לצד רכישת רכב מבעלות פרטית. להלן מספר יתרונות של רכישת רכב מליסינג: 1. הנוחות והמבחר- בזמן קצר מאוד ניתן להתרשם מדגמים מעודכנים במקום אחד. 2. היסטוריה- ניתן להתעדכן בהיסטורית הרכב, מד האוץ, לדעת, שהרכב טופל אך ורק במוסכים מורשים. 3. הרכבים המוצעים הם בשנתונים מתקדמים, ורובם מה 3-4 השנים האחרונות. 4. כמו ברכב פרטי, מספר נהגים מועט או נהג יחיד. 5. רכבים רבים גומעים מספר קילומטרים דומה לרכבים, שהגיעו מבעלות פרטית. 6. בדרך כלל ניתן לרכוש את הרכב עם אחריות.

מהו ההבדל המרכזי של רכישת רכב מליסינג עלפני רכב פרטי?

אנחנו בא.מ.מ מוטורס, רכבים למכירה מליסינג בראשון לציון מציינים, שאופציות המימון, האחריות ותחושת הביטחון של רכישת רכב מסוכנות רכבים עולות עלפני נהג פרטי, אצלנו, בא.מ.מ מוטורס רכבים למכירה מליסינג בראשון לציון, תמיד תוכלו לשאול לחוות דעת את הלקוחות המרוצים שלנו. התקשרו אלינו 03-5592503 א.מ.מ מוטורס, רכבים למכירה מליסינג בראשון לציון.