לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבים למכירה מליסינג
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבים למכירה מליסינג? הגעתם למקום הנכון!

המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה

רכב יד שניה, הוא כל רכב, שהיה בבעלות קודמת, בין אם בבעלות פרטית, חברה, השכרה, שימש כמונית או חברת ליסינג. במדריך זה נסביר את ההבדלים בין רכב השכרה לרכב ליסינג.

המדריך לרכישה נכונה של רכב יד שניה- חלק ראשון

ההבדל בין רכב השכרה לליסינג- אנשים רבים נוטים לשייך את הליסינג לתחום ההשכרה, אולם רכבי השכרה ורכבי ליסינג שונים בינהם במידה רבה. רכב השכרה, שייך לחברת ההשכרה, ומשמש לקוחות שונים, רנדומליים, שמבצעים שימוש חד פעמי ברכב תמורת פיקדון, תשלום והזדהות. רכב זה עובר טיפולים במוסכי חברת ההשכרה, גומע קילומטרים רבים עד לתקופת "ההורדה משירות", כלומר עד הרגע, שהוחלט להורידו מצי הרכבים, הרכב חשוף למכות פח, תקלות טכניות כתצואה מנהיגה לא נכונה, או נהיגה בידי נהגים רבים. ומחירו הוא נמוך מאוד ביחס לשוק ולמחירון הרשמי. רכב ליסינג- הוא רכב בבעלות חברת ליסינג, שיכולה להיות גם חברת השכרה. קיימים כמה מסלולי ליסינג: ליסינג פרטי- הרכב נמצא ברשות חברת הליסינג, אבל משמש נהג אחד בלבד, שנוהג עליו לתקופה של 3 שנים, ובדרך כלל, לאחר מכן משתדרג לרכב משנתון מתקדם יותר. קיים מסלול של ליסינג חברה- זה בעצם "רכב החברה" זהו רכב, שמשמש כמה עובדים בחברה לתקופת זמן של 3 שנים, ולאחר מכן מוחזר לחברת הליסינג ( ידוע גם כליסינג תפעולי) קיימים עוד מסלולים, שמאפשרים לאדם פרטי, להיכנס למסלול של ליסינג עם אחריות וביטוח, וליהנות מתנאים של רכב חברה, בדר"כ ההצעות הן לרכבי יד שניה.

מהן היתרונות של הליסינג אם כך?

אנחנו בא.מ.מ מוטורס, רכבים למכירה מליסינג מציינים, שיתרונות הליסינג על פני רכב השכרה, הם רבים : החל ממיעוט הנהגים, שנוהגים את הרכב, וכלה בכמות קילומטרים מועתה בתום תקופה של 3 שנות שירות. אצלנו בא.מ.מ מוטורס, יש גם רכבים למכירה מליסינג ,אטרקטיביים וחדישים. התקשרו אלינו 03-5592503 א.מ.מ מוטורס, רכבים למכירה מליסינג.