לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכבי יוקרה בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבי יוקרה בחולון? הכתבה הבאה היא בשבילכם!

כשכביש ומוסיקה נפגשים נוצרת הרמוניה

לכל אחד ואחת יש את השיר שלו בנסיעה, השיר שלוקח לרגע מיוחד מהעבר, שכשהנעימה הראשונה נשמעת, חיוך עולה על השפתיים, ואותה תחושה טובה, שנחוותה בעבר חוזרת, חמימות ממלאת את הלב, אולי אנדרנלין, ואנרגיה, יש עצירה מנטלית ורגיעה פנימית. במחקרים, שנערכו בשנים האחרונות נמצא, שקצב המוסיקה, טון השירה, עוצמת הבס והאנרגיה הכללית, שנוצרת מהשיר, משפיעה על אופן הנהיגה ועל מצב הרוח. ככל שהמוזיקה רועשת יותר, אופי הנהיגה הופך לאסטרטיבי ואף אגרסיבי יותר, וככל שהמוזיקה רגועה יותר, כך גם הנהיגה מקבלת אופי מתון ונינוח. עוד הוכח, שככל שהרכב שקט יותר ורמת הבידוד הפנימית מרעשי הדרך טובה יותר, הנהיגה הופכת לנינוחה יותר, וגם ההעדפה המוזיקלית משתנה בהתאם. רכבים בעלי מרכב בטיחותי, ציפויים פנימיים ויחס מתאחם של גובה ורוחב, מאפשרים את השקט הנכסף, ובדר"כ קיימים בדגמי היוקרה.

הקשר בין סוג הרכב להעדפה מוזיקלית

ככל שהרכב מפנק יותר, מאפשר בידוד ובעל תחושת יוקרה , אופי הנהיגה מתמתן ונרגע. ניתן למצוא שלל של דגמים, יצרנים וסוגי רכבים, כך שהמבחר רב, ולכל סגנון ואופי קיים את רכב היוקרה המיוחד שלו. כיום ניתן למצוא גם רכבי יוקרה בחולון.

אילו רכבים ניתן לרכוש קרוב לבית ?

בסוכנות רכבי יוקרה בחולון ניתן למצוא מגוון של דגמים מהמותגי הרכב כגון: אינפינטי, קאדילק, לקסוס, BMW, אברט, אאודי, ביואיק ומרצדס, וניתן אף לבצע יבוא אישי. לחברת A.M.M מוטורוס המתמחה במכירת רכבים מאז שנת 1982, יש מגוון רחב של רכבי יוקרה מגוון, שירות אמין ומקצועי, אחריות, פריסת תשלומים נוחה, ברכישת רכבי יוקרה בחולון! לפרטים פנו: 03-5592503