לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכב יוקרתי למכירה בבת ים
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכב יוקרתי למכירה בבת ים? הגעת למקום הנכון!

הכירו את חלק מדגמי התצוגה החדשים שלנו

לאחרונה, הושקה בישראל מרצדס C עם מנוע 1600 סמ"ק, בחרנו לסקור מבחני דרכים כדי להעמיק את ההיכרות עימה. מרצדס מגיעה עם מנוע 1600 טורבו 156 כ"ס (C180) ו-2.0 ליטר 211 כ"ס (C250) – וקיימת גרסה נוספת עם 184 כ"ס מרצדסC מגיעה עם אבזור מפנק כגון: תאורת לד, ריפודי עור ארטיקו (דמוי עור), הנעה ללא מפתח, מצלמת הילוך אחורי, חיישני אורות וגשם, חיבורי USB, כרטיס SD , גג שמש, מגיעה עם מרווחים נאים לנוסעים ותא מטען גדול, מערכת עצור וסע. תיבת ההילוכים אוטומטית, המנוע מספק מומנט גבוה בסיבובי מנוע לדקה נמוכים ( 25.5 קג"מ, שזמין ב 1200 סל"ד). נוחה מאוד לנהיגה יום יומית וגם לנהיגה מהירה, שקטה, ברכבי ה C מלבד השליטה עם הגלגלת על מערכות המולטימדיה נוסף פד קטן ולחיץ, שמוסיף לנוחות התפעול. על מנת לסייע לנהג ניתן לבחור בין כמה מצבים בתיבת ההילוכים, חסכוני, נוחות, ספורט, ספורט +' ו'אישי', כאשר הנהיגה החסכונית נוחה, ואילו מצב נהיגת ספורט מגלה רכב מהיר ודינאמי.

מלבד מרצדס, מה ניתן עוד למצוא?

למי שמחפש רכב יוקרתי למכירה בבת ים, יש הזדמנות להתרשם ממבחר מותגים ודגמים כבר עכשיו מחכים להתרשמותכם מותגי היוקרה הבאי: קאדילק, לקסוס, אינפינטי, מרצדס, אאודי , BMW, ווולו. לכל רכב היסטוריית טיפולים מתועדת, מלבד המלאי הקיים של רכב יוקרתי למכירה בבת ים, ניתן לבצע גם ייבוא אישי עם ליווי צמוד שלנו כסוכנות.

איך מגיעים אלינו?

אנחנו ב A.M.M מוטורס, מתמחים במכירת רכבים מאז 1982, נשמח לעמוד לרשותכם בכל התלבטות, אם חשקה נפשכם ברכב יוקרתי למכירה בבת ים , פנו אלינו : 03-5592503