לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכב יוקרתי למכירה בחולון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכב יוקרתי למכירה בחולון? הגעת למקום הנכון!

מגמות עולם הרכב לשנים הקרובות?

בועידת הרכב, שנערכה בתחילת השנה, מטעם משרד התחבורה, נמצא שבשנים הקרובות, מספר הרכבים בעלי אנרגיה חלופית, שיעלו וינועו על הכביש יגדל. כאשר המובילים בקטגוריה, יהיו הרכבים ההיברידים "plug in". כמו כן, בעשור הבא, אנו צפויים לנוע ברכבים, שתא הדלק שלהם מתודלק במימן. כיום יותר ויותר אנשים, שוקלים לרכוש לעצמם, כרכב ראשי או משני, רכבים קומפקטיים, שאף הם חוסכים בדלק ופליטת מזהמים. מגמה נוספת , שהובילו רכבי היוקרה, וכעת מתרחבת אל המכוניות העממיות, אלו מערכות בקרת שליטה ובלימה, שמעמידות את הרכב ברמת בטיחות גבוהה. ניתן לרכוש רכב יוקרתי למכירה בחולון, שכולל בתוכו מערכות בטיחות, שרק בעוד שנים מספר יגיעו למכוניות עממיות.

מהן המערכות האוטומטיות , שמעלות את בטיחות הרכב?

הכביש טומן בחובו אתגרים רבים, גם אם יש ביכולתך לחזות התרחשות עתידית, ופיתחת חושים חדים לגבי התנהגות בכביש של ושל נהגים אחרים, הסכנה טרם חלפה. בשנים האחרונות , כמות הנפגעים פחתה ביותר מחצי ביחס לשנות ה 70, שאז תעשיית הרכב , שמה דגש נמוך על בטיחות, מה שגם שלא היתה רגולציה בנושא. מערכות חדישות נוספו, כגון: מערכת המראה על סטייה מנתיב, בלימה אוטומטית, התראה על אי שמירת מרחק מספק, חניה אוטומטית בהילוך אחורי, הצללת חלונות קדמיים בעת סינוור, הארת חלונות בלילה, מערכת לנעילת גלגלים בעת החלקה, קורות הגנה לחיזוק, מתלים גמישים, מערכות התראה בפני רכב חוצה, מערכת בקרת יציבות ( הוצגה לראשונה ע"י מרצדס, ומאז נמכרת כסטרנדרט ברכבים היוקרתיים) בקרת שיוט עם בלימה ועוד. כל אלה מקרבים את הרכב לרמה של נהיגה אוטומטית, אולם עד שנגיע לעידן זה , ניתן ליהנות מרכב יוקרתי למכירה בחולון.

היכן ניתן למצוא גורם מקצועי?

על מנת לקבל את מירב המידע על מערכות הבטיחות והחסכון השונות ברכב, מומלץ לגשת לסוכנות A.M.M מוטורס, להיוועץ עם נציגי השירות, שבקיאים בפרטים הרבים של מערכות הבטיחות, להתרשם מהדגמים השונים, ולבצע עסקה בטוחה וחכמה, כי רכב יוקרתי למכירה בחולון, קונים אצל מקצוענים. לפרטים פנו: 03-5592503