לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכב יוקרתי למכירה בראשון לציון
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכב יוקרתי למכירה בראשון לציון? הגעת למקום הנכון!

רכב ירוק בישראל, האם רק חשמלי?

בכבישי ישראל נוסעות כ 3.3 מיליון מכוניות, ובהן נוהגים ונוהגות 4 מיליון נהגים ונהגות. אם בעבר, הלא רחוק, משפחה הסתפקה ברכב משפחתי אחד, הרי היום, לאור פיתוח הכבישים, פיתוח עירני ושינוי במבנה המשפחתי, משפחות רבות נוהגות לנוע עם רכב משפחתי, ורכב מיני משני, לטובת גמישות גבוהה יותר. על מנת לחסוך בהוצאת תחזוקת רכב, משרד התחבורה מעודד לרכוש רכבים ירוקים על ידי הורדת מס קניה ומס יבוא. רכבים ירוקים, הינם רכבים בעלי אנרגיה חלופית , כמו אנרגיית גז , או אנרגיה חשמלית אבל לא רק. שכן גם רכבים בעלי מנועי טורבו קטנים, מסייעים בהפחתת הזיהום על ידי פליטת מזהמים מועטה יותר, מרווחיאת המרחק בין התדלוקים , ומאפשרים לגמוע יותר קילומטר לליטר, חרף כך, שהביצועים שלהם אינם נופלים מרכבי מנוע אטמוספרי, מחירם מושווה למנועים גדולים יותר, עם מפרט כמעט זהה, לדוגמא: רכב עם מנוע 1200 טורבו , טוב ועולה בביצועיו על רכב עם מנוע 1600, ללא טורבו, למרות זאת, ניתן יהיה לרכוש אותם במחיר כמעט זהה. כיום ניתן לרכוש רכב יוקרתי למכירה בראשון לציון.

האם יש מנועי טורבו חסכוניים וביצועים טובים?

מגמת מנועי הטורבו הקטנים החלה עוד ב 2010, בעבר רק מספר קטן של מותגים אירופיים, הציעו על דגמי מיני ומידי בלבד, ביצע מצומצם של מנועי טורבו 1200, 1400, כשהמאפיין שלהם הינו מומנט גבוה בסיבובי מנוע נמוכים לדקה. בשנים האחרונות התרחבה המגמה גם לרכבי מנהלים, וגם לרכבי שטח, רכבי כביש- שביל, ודגמי יוקרה. כיום ניתן למצוא דגמים אלו באולמות התצוגה של היבואן ובסוכניות הרכבים. מותגים כמו אאודי , פולקסווגן, סקודה, סיאט, סקודה, BMW, ניסן ועוד , משתייכים לקטגוריה, ואותם ניתן לרכוש בסוכנות רכב יוקרתי למכירה בראשון לציון.

היתרונות של סוכנות רכבים ברכישת רכב

רכב יוקרתי למכירה בראשון לציון ניתן למצוא בסוכנות הרכבA.M.M מוטורוס, המתמחה במכירת רכבים מאז שנת 1982, כאן תמצאו מבחר של מותגים, מבצעים, דגמים, אנשי שירות, ידע ומידע המרוכזים במקום אחד לפרטים פנו: 03-5592503.
קראו עוד על חלקי חילוף לטויוטה קורולה