לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
רכב יוקרתי למכירה
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על רכבי יוקרתי למכירה? הגעת למקום הנכון!

מה הופך מותג עממי למותג יוקרה

שוק רכבי היוקרה כולל בתוכו לא רק מותגים מפורסמים כמו : אינפינטי, קאדילק, לקסוס, BMW, אברט, אאודי, ביואיק ומרצדס , אלא גם דגמי פרימיום של מותגים "עממים" יותר כמו פולקסווגן, סקודה, מיצובישי, וולוו וכד'. אז הופך מותג עממי למותג של רכבי יוקרה? על כך בכתבה הבאה!

הפרמטרים שעושים את כל ההבדל?

לא רק הסמל על הפגוש הקדמי והאחורי, הצביעה היחודית, תוספת החישוקים 18 אינצ', או רמת גימור ה high line. אלא בעיקר פרמטרים, שקשורים בסביבת הרכישה של רכב יוקרתי למכירה והמשך הקשר עם המוכר. מחפשים רכב יוקרתי למכירה? להלן מדריך מקוצר, לטובת לקוחות המבקשים לעצמם יוקרה: 1. שירות – שירות פרימיום כולל בתוכו, ליווי צמוד של נציג, תזכורות, התחושה, שמחכים לך, ועושים כל הניתן על מנת, שתחושו, שביצעתם את העסקה המשתלמת עבורכם, וקיבלתם את הידע והזמן הדרוש לכם לביצוע העסקה. השירות הוא חלק מחווית הקניה. 2. איכות – רכב יוקרתי מגיע עם רמות גימוש פנים וחוץ יחודיות ומפנקות. שום דבר לא נראה זול מבפנים, הפלסטיקה והחיפויים ישדרו עושר, נוחות, פונקציונאליות גבוהה, לעיתים יוסוו בצניעות מבחוץ, אולם מבפנים הטכנולגיה תבטיח לבעלי הרכב, איכות בלתי מתפשרת, החל מאמצעי נוחות, מערכות מולטימדיה, עזרי נהיגה וחניה, מושבים יוקרתיים עם אמצעי חימום או קרור, בקרת אקלים מתקדמת וכד'. 3. מקצועיות ללא פשרות – כל שאלה מקבלת תשובה, נציג המכירות בקיא בכל החידושים בתחום, ואף מכיר את המגמות העתידיות. רכב יוקרתי הוא מוצר מעולה במחיר גבוה, אבל כזה, שניתן להרשות לעצמך. אם מותג ירצה לשמור על המיתוג שלו כמותג רכב יוקרתי למכירה, יהיה עליו לוודא, שנקודות המכירה שלו עומדות בשלושת הערכים של איכות, שירות ומקצועיות. ללא זה כל רכב יוקרתי, יפה בטיחותי, מתקדם, אטרקטיבי, ככל שיהיה, עלול "להתפספס" על ידי הלקוח, ואף אפילו לסבול מנזק תדימיתי.

היכן ניתן למצוא רכב איכותי ללא פשרות בשירות , מקצוענות ובאיכות?

ב A.M.M מוטורוס, המתמחה במכירת רכבים מאז שנת 1982 ניתן לרכוש רכב יוקרתי למכירה בתהליך קניה נעים, גמיש ורגיש, שמכבד את הלקוח ואת המותג. לפרטים פנו: 03-5592503