לתיאום נסיעת מבחן
חייגו
03-5592503
 
לרשימת הרכבים המלאה לחצו כאן
מחפשים מידע על amm motors? הכתבה הבאה היא בשבילכם!

מי הם חובבי ההגה הבלתי נדלים ?

יש אנשים, שעבורם נהיגה היא דרך חיים, הם משקיעים בלימוד מתקדם, נפגשים במועדונים יעודיים, מעריצים ספורט מוטורי, ובאופן כללי, מפתחים טביעת עין טובה, לרוב, חובבי ההגה, תמיד יהיו עם "האצבע על הדופק", ויהיו נלהבים כאשר יתנסו או יחזו במכונית מיוחדת.

מה הופך מכונית אחת למכונית מיוחדת ?

זה לא רק הצבע, הדגם, המותג המהדורה המוגבלת, השילוב בין תיבת ההילוכים למנוע, יכולת העבירות, הנוחות, מערכות הטכנולוגיה המותקנות או המומנט הגבוה והמהיר, זו יכולה להיות יצירת אומנות , כזאת שהזמן עוצר מלכת עבורה, הטכנולוגיה מתקדמת, אבל היא יודעת לספק, בכל פעם מחדש, את הריגוש , שכ"כ התמכרת אליו. צליל ההתנעה, המנוע, הגג הנפתח, או הצבע המיוחד, העיצוב הייחודי, הפנסים המעוגלים, ערכי המותג, או אפילו הארץ, שממנה הגיעה המכונית, העברת ההילוכים החלקה, איכות הגימור הפינוק של המושבים, לוח השעונים, והסביבה הפנימית, אולי הריגוש בכלל מגיע ממקום אחר, מחוויות שעברת, מריחות שהרחת, מתחושת שייכות, שהיית רוצה להשיב לחייך. הכל כל כך פתוח, וזה מה שנפלא בכך.

היכן ניתן למצוא את היצירה העל זמנית, שכ"כ חשקת בה?

לamm motors של מבחר רחב של רכבים, שעשוי להתאים לכל קהל, לחובבי ולחובבות הנהיגה והרכב "המושבעים", לאנשי הבטיחות, הנוחות, הפרקטיות והסטייל. חברת amm motors מציעה מגוון רחב של רכבים ומסלולים לרכישת רכב חדש או יד שניה, ניתן להתרשם ממבחר הרכבים, הדגמים, היצרנים ומסלולי הקניה באתר הרשמי בעמוד ה Facebook https://www.facebook.com/Ammmotors/ לחברת אממ מוטורוס המתמחה במכירת רכבים מאז שנת 1982, יש את הפתרון על מנת להבטיח שביעות רצון מיטבית, הצלחה ושקט נפשי ברכישת רכבים! לפרטים פנו: 03-5592503